wyszukiwanie zaawansowane

Kategorie ogłoszeń


D O D A J   B O X 
Dziś jest: 6.04.2020 - Imieniny: - Ilość ogłoszeń w serwisie: 1009 - Osób online: 6
szukaj
Szukana fraza:

Miejscowość     

Cena           oddo  

Polityka prywatności
  • Korzystając z serwisu Ogłoszenia-Goleniow.pl zgadzasz się z poniższą polityką prywatności. Obowiązuje Cię zawsze aktualna polityka prywatności, do której link znajduje się w stopce strony. Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany polityki prywatności w dowolnym momencie.


  • E-mail podany przy dodawaniu ogłoszenia jest wykorzystywany w celach technicznych i reklamowych. Nie będzie jednak rozpowszechniany, a w szczególności przekazywany lub odsprzedawany osobom trzecim.


  • Ogłoszenia są jawne dla wszystkich użytkowników Internetu, dlatego nie podlegają polityce prywatności. Redakcja serwisu nie odpowiada za wykorzystanie ich przez osoby trzecie.


  • Redakcja serwisu nie odpowiada za wiarygodność danych w serwisie. Ogłoszenia są moderowane pod kątem prawnym (czy nie zawierają tekstów obraźliwych), nie możemy jednak stwierdzić, czy dane ogłoszenie jest wiarygodne. Użytkownik odpowiadając na ogłoszenie musi być ostrożny, redakcja nie odpowiada za czyny ogłoszających się.polityka prywatności reklama w ogłoszeniach

 
    
 


transakcje obsługuje:   dotpay