wyszukiwanie zaawansowane

Kategorie ogłoszeń

D O D A J   B O X

Dziś jest: 17.08.2017 - Imieniny: - Ilość ogłoszeń w serwisie: 1870 - Osób online: 17
szukaj
Szukana fraza:

Miejscowość

Cena           oddo

Opieka w Niemczech

dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie zamieszczone dnia 25-08-2016 w kategorii Praca / fizyczna

 Wyróżnij ogłoszenieZgłoś nadużycieObserwuj to ogłoszenie

pdf

OPIEKA W NIEMCZECH

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech. Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
W obecnej chwili poszukujemy opiekunki dla podopiecznej mieszkającej w (80637) München /Niemcy .
STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
Wiek: 91 lat,Waga: 75 kg, Wzrost: 155 cm.
Podopieczna cierpi na dezorientację czasową,przestrzenną i do osób, Inkontynencję (nosi pampersy) depresję starczą , nadciśnienie oraz cukrzycę . Na ten moment sama sobie podaje zastrzyki . Podopieczna ma specjalistyczne łóżko. Noce przesypia spokojnie, ale gdyby się zbudziła zawoła opiekunkę.
Z relacji opiekunki: na ten moment podopieczna porusza się wyłącznie na wózku inwalidzkim.
OBOWIĄZKI:
Opiekunka pomaga podopiecznej przy ubraniu się, rozbieraniu, wstawaniu, przy myciu , zmianie pampersów. Opiekunka zajmuje się również domem, gotuje sprząta, pierze, prasuje, robi zakupy.
Opiekunka towarzyszy podopiecznej w ciągu dnia, rozmawia i ogląda z podopieczną telewizję, gra w gry towarzyskie i rozwiązuje krzyżówki (to jej ulubione zajęcie). Wychodzi z podopieczną na spacer.
DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu o powierzchni 63m2, na czwartym piętrze. Codziennie odwiedza ją ktoś z członków rodziny. Możliwość zrobienia zakupów ok 10min drogi pieszo. Dla opiekunki jest oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny jest do ustalenia z rodziną na miejscu.
Wymagania

- dobra znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w opiece
- mile widziane referencje od rodziny byłego podopiecznego

Dane:

Edyta Petryk Petryk
E-mail: edyta.petryk@pmh.info.pl
Telefon: 508624667
Miasto: GOLENIÓW
Region: gmina Nowogard

Tagi ogłoszenia: opieka
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 25-08-2017
Przeczytano: 154 razy

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy - skorzystaj z poniższego formularza:

Treść wiadomości:

Wpisz kod z obrazka:

Wyróżnij ogłoszenie:

Co to jest "Wyróżnienie ogłoszenia"?
* Twoje ogłoszenie będzie pokazywane na stronie głównej serwisu Ogloszenia-Goleniow.pl (zobaczy je więcej ludzi!),
* Pogrubiona treść Twojego ogłoszenia sprawi, że je KAŻDY ZAUWAŻY,
* Twoje ogłoszenie będzie podświetlone blado-żółtym kolorem we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć,
* Ogłoszenia wyróżnione emitujemy przez tydzień od chwili opłacenia wyróżnienia,
* A to wszystko za jedynie 1 zł + VAT (1,23 zł), płatne szybko i łatwo - SMSem lub przelewem On-line!
* NAPRAWDĘ WARTO!

Pamiętaj, że termin wyróżnienia ogłoszenia minie, jeżeli ogłoszenie straci swoją ważność przed upływem 7 dni!
Ogłoszenia wyróżnione obsługiwane są przez system Dotpay.pl
Regulamin usługi dostępny tutaj: regulamin
Kontakt i reklamacje: kontakt
dotpay
Koszt wyróżnienia: 1 zł + VAT (1,23 zł) za 7 dni emisji.
Usługa SMS dostępna w sieciach T-Mobile, Orange, Plus oraz Play.

Płatność SMS

Wyślij SMS o treści
AP.GOLOW
na numer
71068

Tu wpisz otrzymany SMSem kod:

lub
Płatność przelewem On-line

Kliknij w poniższy obrazek

dotpay online

Tu wpisz wygenerowany kod:

reklama w ogłoszeniach

transakcje obsługuje:   dotpay