wyszukiwanie zaawansowane

Kategorie ogłoszeń

D O D A J   B O X

Dziś jest: 18.02.2019 - Imieniny: - Ilość ogłoszeń w serwisie: 867 - Osób online: 16
szukaj
Szukana fraza:

Miejscowość

Cena           oddo

Koordynator ds rekrutacji Pracowników Tymczasowych

dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie zamieszczone dnia 12-02-2019 w kategorii Praca / obsługa klienta

 Wyróżnij ogłoszenieZgłoś nadużycieObserwuj to ogłoszenie

pdf

KOORDYNATOR DS REKRUTACJI PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH

Get Job Sp. z o.o. to renomowana agencja pracy tymczasowej świadcząca usługi w zakresie zapewnienia kadry pracowniczej dla klientów na terenie Europy Zachodniej. Jesteśmy licencjonowanym oraz certyfikowanym biurem pracy, posiadającym odziały w Polsce, Holandii oraz na Ukrainie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Koordynator ds. rekrutacji Pracowników Tymczasowych delegowanych do Holandii

Miejsce pracy:
Polska

Od kandydatów oczekujemy :
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz podstawowa znajomość prawa pracy (nie jest to warunek konieczny)
- dyspozycyjności oraz dobrej organizacji pracy
- prawa jazdy kat. b oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu
- umiejętności pracy samodzielnej
- zaświadczenie o niekaralności

Podstawowe zadania realizowane na oferowanym stanowisku pracy:
- przeprowadzanie spotkań z Kandydatami w danym rejonie Polski, umówionymi przez Agencję Get Job, zdecydowanymi na zatrudnienie w Holandii - w zależności od zapotrzebowania spotkania mogą odbywać się od kilku do kilkunastu razy w miesiącu (spotkania w godzinach porannych lub popołudniowych)
- koordynowanie dokumentacji pracowniczej, tworzenie baz danych, raportów itd.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z ubezpieczeniem
- atrakcyjny system wynagradzania - 50zł netto za podpisanie umowy z kandydatem

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z danymi kontaktowymi na adres rekrutacja@getjob.com.pl z dopiskiem "Koordynator ds. rekrutacji Pracowników Tymczasowych"

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Get Job sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Get Job Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dane:

Miasto: Kalisz
Region: reszta Polski
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 26-02-2019
Przeczytano: 9 razy

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy - skorzystaj z poniższego formularza:

Treść wiadomości:

Wpisz kod z obrazka:

Wyróżnij ogłoszenie:

Co to jest "Wyróżnienie ogłoszenia"?
* Twoje ogłoszenie będzie pokazywane na stronie głównej serwisu Ogloszenia-Goleniow.pl (zobaczy je więcej ludzi!),
* Pogrubiona treść Twojego ogłoszenia sprawi, że je KAŻDY ZAUWAŻY,
* Twoje ogłoszenie będzie podświetlone blado-żółtym kolorem we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć,
* Ogłoszenia wyróżnione emitujemy przez tydzień od chwili opłacenia wyróżnienia,
* A to wszystko za jedynie 2 zł + VAT (2,46 zł), płatne szybko i łatwo - przelewem On-line!
* NAPRAWDĘ WARTO!

Pamiętaj, że termin wyróżnienia ogłoszenia minie, jeżeli ogłoszenie straci swoją ważność przed upływem 7 dni!
Ogłoszenia wyróżnione obsługiwane są przez system Dotpay.pl
Regulamin usługi dostępny tutaj: regulamin
Kontakt i reklamacje: kontakt
dotpay
Koszt wyróżnienia: 2 zł + VAT (2,46 zł) za 7 dni emisji.

Płatność przelewem On-line

Kliknij w poniższy obrazek:

dotpay online

Tu wpisz wygenerowany kod:

reklama w ogłoszeniach

transakcje obsługuje:   dotpay