wyszukiwanie zaawansowane

Kategorie ogłoszeń


D O D A J   B O X 
Dziś jest: 28.06.2017 - Imieniny: - Ilość ogłoszeń w serwisie: 2348 - Osób online: 13
szukaj
Szukana fraza:

Miejscowość     

Cena           oddo  
Gazeta Goleniowska

(goleniowska.com)


Strzelanina w Nowogardzie - 27.06.2017 | 20:59

NOWOGARD. Kierowca BMW, ostatniej nocy (26/26 czerwca) zatrzymany do kontroli drogowej w Nowogardzie, potrącił policjanta i uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci użyli broni, nie robiąc kierowcy krzywdy. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.


Strażackie zawody - 27.06.2017 | 15:31

NOWOGARD. 24 czerwca na stadionie miejskim w Nowogardzie odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.


Ciepło systemowe zamiast pieca? - 27.06.2017 | 13:28

3 lipca przedstawiciele goleniowskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej spotkają się z mieszkańcami osiedla domów jednorodzinnych z okolic ulic Konopnickiej, Kasprowicza, Drzymały i Żeromskiego.


Starcie muzycznych kolosów - 27.06.2017 | 13:18

Na scenie goleniowskiego Amfiteatru, w muzycznej bitwie spotkają się Warszawska Orkiestra Sentymentalna i Tęgie Chłopy. Organizatorzy zapraszają do wysłuchania koncertu i zabawy na potańcówce przy muzyce na żywo.


Goleniowscy współtwórcy sukcesu - 27.06.2017 | 13:14

Lekkoatletyczna reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Europy, które w miniony weekend odbyły się we francuskiej miejscowości Villeneuve d`Ascq (metropolia Lille). Swoją cegiełkę do tego sukcesy dołożyli dwaj zawodnicy Barnima Goleniów.


Goleniów portal oficjalny

(goleniow.pl)


Wygodniej, bezpieczniej, zdrowiej - 28.06.2017 | 09:58

Burmistrz Gminy Goleniów oraz prezes PEC Sp. z o.o. zapraszają mieszkańców osiedla domów w rejonie ulic Konopnickiej, Kasprowicza, Drzymały i Żeromskiego na spotkanie informacyjne nt. możliwości przyłączenia lokali do sieci grzewczej PEC. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 3 lipca o godz. 18.00 w sali konferencyjnej UGiM w Goleniowie (Plac Lotników 1). Na spotkaniu, które potrwa około godziny, zostaną przedstawione podstawowe informacje na temat korzyści płynących z przyłączenia domów do miejskiej sieci cieplnej, warunków technicznych tej operacji, niezbędnych formalności oraz oczywiście na temat kosztów i możliwości sfinansowania tej operacji. W spotkaniu wezmą udział specjaliści z dziedziny techniki cieplnej oraz doradcy ekonomiczni. Podłączenie do sieci miejskiej domów, które obecnie ogrzewane są we własnym zakresie przez użytkowników daje wiele korzyści: bezpieczeństwo, wygodę, komfort cieplny, konkurencyjne ceny. Korzyścią dla wszystkich mieszkańców Goleniowa może być radykalna poprawa jakości powietrza, w sezonie grzewczym zanieczyszczanego spalinami z kominów domów na osiedlu. Do mieszkańców osiedla dotarła już ulotka informacyjna oraz zaproszenie na spotkanie w poniedziałek 3 lipca o godz. 18.00. Warto wziąć w nim udział, by rozwiać wszelkie wątpliwości i uzyskać odpowiedzi na pytania związane z inwestycją. Inwestycja zostanie zrealizowana przez PEC, jeśli ze strony mieszkańców osiedla będzie wystarczające zainteresowanie, gwarantujące opłacalność przedsięwzięcia. Im więcej domów zostanie podłączonych do sieci PEC, tym koszty inwestycji ponoszone przez właścicieli nieruchomości będą mniejsze. {gal width=320 height=200}aktualnosci/2017/06-28-pec{/gal}


Uwaga na groźbę pomoru świń - 27.06.2017 | 14:34

Główny Lekarz Weterynarii informuje o zagrożeniu epidemią afrykańskiego pomoru świń – wirusową chorobą nieszkodliwą dla człowieka, bardzo groźną dla świń i dzików. Informuje o objawach, postępowaniu w razie ich zaobserwowania u zwierząt oraz o metodach zapobiegania chorobie i ograniczania ryzyka zakażenia. Choroby nie stwierdzono dotychczas na terenie Polski, ale jej ogniska w ostatnich kilku latach wystąpiły w Rosji, na Białorusi i Ukrainie. Przypomina się, że w razie stwierdzenia objawów afrykańskiego pomoru świń należy bezwzględnie powiadomić służby sanitarne bądź weterynaryjne i stosować się do wydawanych poleceń. Choroby nie wolno lekceważyć, bo może się to skończyć epidemią na dużą skalę, a choroba zazwyczaj kończy się śmiercią zwierząt. Szczegóły postępowania zawiera ulotka opracowana w biurze Głównego Lekarza Weterynarii.


?Czwórka? najlepsza w województwie - 27.06.2017 | 10:23

Szkoła Podstawowa nr 4 w Goleniowie zwyciężyła w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie w roku szkolnym 2016/2017. W klasyfikacji punktowej, na którą składały się wyniki w konkurencjach gier zespołowych, pływania, szachów, tenisa stołowego oraz cała lekkoatletyki łącznie z biegami przełajowymi uczestniczyło ponad trzysta szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego. Największe sukcesy i największy wkład w wynik szkoły miały dziewczęta z SP4. Zdobyły mistrzostwo województwa w drużynowych biegach przełajowych klas IV i VI, wicemistrzostwo województwa w unihokeju oraz w piłce nożnej oraz brązowy medal mistrzostw województwa w czwórboju LA. Na ten sukces najaktywniej pracowały: Emilia Szymczak, Olimpia Kosek, Oliwia Lepczyńska ,Paulina Zacha, Adrianna Frontczak, Julia Kielec, Anna Chomont, Zuzanna Zalewska, Aleksandra Jura, Oliwia Jędrzejewska, Zuzanna Różewska, Magdalena Ludwicka, Amelia Stężalska, Anna Rzążewska, Zuzanna Sędzik, Dobrosława Danielenko, Karolina Kwiecień , Lena Łebińska oraz Natalia Kosmala (indywidualna mistrzyni województwa w biegach przełajowych oraz na dystansie 600m). Opiekunami i trenerami zespołów byli: Anna Gołębiowska, Małgorzata Zajko, Monika Hanuszkiewicz, Maciej Kawiak, Krzysztof Mańkowski. {gal}aktualnosci/2017/06-27-sp4sport{/gal}


Przejazd zamknięty do soboty - 26.06.2017 | 12:51

Przejazd kolejowy w ciągu ul. Maszewskiej będzie nieczynny do soboty 1 lipca, a więc nieco dłużej, niż pierwotnie zakładano. Podobnie jak przy innych remontach dróg na terenie miasta pod ziemią znaleziono dużo niezinwentaryzowanego, a więc nie naniesionego na mapy geodezyjne mienia (kable, rurociągi). Doszło również do awarii kabla średniego napięcia. Firma Mazur SPRI, wykonująca modernizację ul. Maszewskiej potrzebuje więcej czasu na wykonanie wszystkich prac w rejonie przejazdu. Przewiduje się, że będzie on nieczynny do soboty 1 lipca.


Jeszcze kilka dni - 26.06.2017 | 12:49

Do 30 czerwca można na piśmie zgłaszać wszelkie uwagi do projektu Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Goleniów na lata 2017-2030. Projekt jest dostępny na internetowej stronie www.rewitalizacja.goleniow.pl. W tej samej zakładce został zamieszczony formularz, na którym można zgłosić swoją uwagę do dokumentu. Wszystkie uwagi zostaną przeanalizowane, a te uznane za zasadne – uwzględnione będą w poprawionej wersji dokumentu. Przypominamy, że obszar objęty opracowaniem to ścisłe centrum Goleniowa poszerzone o rejon ulic Mickiewicza, Mikołajczyka, Nadrzecznej oraz Chopina i Fabrycznej. Zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy do zapoznania się z projektem planu i zgłaszania uwag.


Goleniów net

(goleniow.net.pl)


Wywiad z naszym dziennikarzem Piotrem Małachowskim - 28.06.2017 | 12:39

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem, który udzielił nasz dziennikarz Piotr Małachowski dla Portalu Społeczno Gospodarczego NIS.Szczególnie polecamy ze względu na poruszony temat dotyczący goleniowskich mediów.KLIKINIJfoto. Andrzej Bugajski


Działo się - 28.06.2017 | 12:39

W Noc Kupały, a raczej w dzień 24.06 odbyło się kilka różnych imprez w Goleniowie:Piknik Rodzinny, Spotkania Folklorystyczne "Nad Iną", Senioralia, Wielka Parada Rowerzystów oraz wyścigi na rowerach.Zapraszamy do fotorelacji z tych imprez , ponad 200 zdjęć wykonanych przez naszego reportera Jacka Capigę, zapraszamy do oglądania


Policjanci uratowali życie mężczyźnie - 28.06.2017 | 12:39

Policjanci Oddziału Prewencji ze Szczecina, pełniący służbę w ramach stażu adaptacyjnego, dzięki szybkiej i skutecznej akcji ratunkowej, uratowali życie mężczyźnie, który z podejrzeniem udaru trafił do szpitala.Policjanci adaptacji zawodowej patrolując centrum Goleniowa, zauważyli za biblioteką miejską mężczyznę w nienaturalnej pozycji, trzymającego się barierek przy schodach. Funkcjonariusze od razu zareagowali, podejrzewając, że taka sytuacja może mieć związek ze stanem zdrowia. Kontakt z mężczyzną był niemożliwy, nie reagował on na komunikaty głosowe, a chwile później osunął się na schody i złapał ręką za klatkę piersiową. Policjanci bezzwłocznie wezwali na miejsce karetkę pogotowia, jednocześnie udzielając mężczyźnie pierwszej pomocy przedmedycznej.Jak się okazało, pomoc nadeszła w samą porę. Wstępna diagnoza wykazała, że mężczyzna dostał udaru i w trybie pilnym trafił do szpitala. Szybka i prawidłowa reakcja policjantów, pozwoliła na uratowanie mężczyźnie życia.


Doceniono naszego reportera - się chwalimy... - 28.06.2017 | 12:39

Miło nam poinformować, że z rąk dyrekcji Gimnazjum nr 1 nasz reporter Jacek Capiga otrzymał podziękowanie za wspieranie inicjatyw tejże szkoły.Dziękujemy za to uhonorowanie, świadczące o tym, że nasza redakcja wspiera każde działania pozytywne z naszej gminie, służące społeczności.A.B. 


Radna Irena Henkelman walczy w imieniu mieszkańców - 28.06.2017 | 12:39

Radna Irena Henkelman walczy w imieniu mieszkańców swojego okręgu wyborczego. Mieszkańcy okolic Zakładu Karnego żądają wybudowania drogi alternatywnej do ZK w celu odciążenia ruchu między innymi na ul. Grenadierów.Połączone komisje RM w Goleniowie 20.06.2017r. Wolne wnioski
reklama w ogłoszeniach

 
    
 


transakcje obsługuje:   dotpay